Adres
Organize Sanayi Mah. 2073 Sk. No:5 Alanya Yolu Üzeri Manavgat / Antalya / Türkiye 07600
İletişim Bilgileri
Telefon 1 : +90 242 778 1363
Telefon 2 : +90 242 742 4244
Fax : +90 242 778 1364

1987 yılından beri çalıştığımız tüm alanlarda temel düşüncemiz insanların mutlu ve huzurlu geçen her gününe kaliteli ürün ve hizmetlerle katkıda bulunmaktır. Misyonumuz bu düşünceye dayanır ve vizyonumuzu bu düşünce şekillendirmektedir.

KARŞILIKLI GÜVENE DAYALI 35 YILLIK TECRÜBE

Antalya ili Manavgat ilçesinde bulunan firmamız Ege Pen Deceuninck - Alüminyum - Katlanır Pencere Sistemleri - Cam - Panjur ve Statik Boya bayiliğini de üstlenmiştir. Kendi ürün ve hizmet gücümüzü EGEPEN kalitesiyle birleştirip CNC ROBOT sistemleriyle, lider bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan insanlardan aldığımız güçle araştırma geliştirme yaparak daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz.

Sonuçlara odaklanarak, her gün azim ve kararlılık ile bizleri başarıya kavuşturacak çözümlere ulaşırız. Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz. Davranışlarımızın temelinde dürüstlük, adalet ve karşılıklı güven ilkesi mevcuttur. Yenilikçi çözümlere ve imkanlara ulaşmak amacıyla yaratıcılığı ve sıra dışı fikirleri teşvik ederiz.

Sürüdürülebilir çözümler üreten firmamız, kurumsal bir vizyondan öte değerler bütününe sahiptir. Bizi biz yapan her etken, bizleri daha ileriye taşıyacak olan basamaklardır.

Doğaya ve insana saygılı, kaliteli, yenilikçi ve teknolojik her çalışma için sabırsızlanan bir takım olarak, büyüyen dünyaya faydalı olmak arzusu ve isteğindeyiz.

Contact Form

...

Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field

FOR EXPLORATION AND PRICING PLEASE CONTACT NOW YOU.

Get Offer